Türk Plastik Satış Reklam Platformu

Örnek Firma İki

  0123 1234567 - 0123 1234567
Firma bilgileri
Örnek Firma 2, plastik enjeksiyon makineleri endüstrisi için uluslararası ticaret pazarlama çözümleri sunan lider kuruluştur. 2005 yılından bu yana yaklaşık 12 yıldır plastik makine endüstrisine derin bir biçimde plastik endüstirisine hizmet vermekteyiz. Ayrıca yüzlerce müşteriye servis hizmeti sunmaktayız

Hizmetlerimiz Plastik İşleme Makineleri, Plastik Kırma Makineleri ve Parçalayıcılar, Plastik Hammadde Kurutma Sistemleri ve daha birçok alanda plastik makine sanayi zincirinin tamamını kapsamaktadır.

Türkiye nin yüksek kaliteli plastik makine imalatçılarına, yedek parça tedarik ederek iş ortaklıkları kuruyoruz. Müşteri odaklı çözümler sunarak sektörün kalkınmasında da destek vermeye devam edeceğiz.

Misyonumuz
Müşterilerimiz önceliğimizdir.
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.
Tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz.
Çevreye saygılı bir şirketiz.

Vizyonumuz
Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde ,açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz.
İnsan haklarına saygılıyız .
Piyasa koşullarını , müşterimiz lehile kullanmayı tercih ederiz.
Müşterimiz için varız.
VİDEO
ÜRÜN VE HİZMETLER
Policarbonat Hammadde
Policarbonat Hammadde: Kırılmaz hammadde olarak bilinen plastik polimer hammadde istediğiniz miktarda temin edilir.
Plastik Kırma Makinesi
Plastik Kırma Makinesi: Kaynaklı çelik taban, yüksek verimlilik ve çift taraflı keskin bıçaklı, basit yapılı ve kullanımı kolay kırma makinesi.
Enjeksiyon Kalıp
Enjeksiyon Kalıp: işinizi fikirden ürüne doğru konsolide etmek için eksiksiz bir dizi standart ve özel üretim imkanı sunarak, siz müşterilerimize ihtiyaçlarını zamanında karşılayan ürün ve hizmetleri sağlıyoruz.
Plastik Enjeksiyon Makinesi
Plastik Enjeksiyon Makinesi: 50 ton ila 2200 ton arasında mevcuttur. Enjeksiyon pres olarak da bilinen bir Enjeksiyon işleme makinesi, enjeksiyon işleme işlemi ile plastik ürünlerin imalatı için kullanılan bir makinedir.enjeksiyon makinesi, plastik hammadde, makine kalıp

Yorumlar

            Cookies     Duyuru Burada görülürsünüz